Medarbejderinddragelse
Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 79 deltagere, heraf har de 70 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
Sorter efter

Andrea Hamann

Organisation/virksomhed: FORUM

Andreas Borg

Organisation/virksomhed: Konsulenthuset Social IQ

Anni Hjelmsted

Organisation/virksomhed: Ballerup Kommune, C-HRO

Anni Kær Pedersen

Organisation/virksomhed: Tårnby Kommune

Bente Hammer

Organisation/virksomhed: KL

Berit Døj

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Bettina Skårup

Organisation/virksomhed: Institut for Antropologi, KU

Britta Leth Madsen

Organisation/virksomhed: BUPL Storkøbenhavn

Camilla Jakobsen

Organisation/virksomhed: Københavns Kommune, KFF

Charlotte Mandøe

Organisation/virksomhed: Fredensborg Kommune

Christian Lundager

Organisation/virksomhed: Dansk Magisterforening

Christina Borries

Organisation/virksomhed: FH

Claus Andersen

Organisation/virksomhed: Gymnasieskolernes Lærerforening

Dan Lange

Organisation/virksomhed: BUPL

Ditte Rask

Organisation/virksomhed: Gymnasieskolernes Lærerforening

Dorthe Høy Hansen

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Dorthe Storm Meier

Organisation/virksomhed: OAO

Erik Hausle Steppat

Organisation/virksomhed: BUPL Hovedstaden

Erik Sassersen Møller

Organisation/virksomhed: Ballerup Kommune, C-HRO

Eva Dam

Organisation/virksomhed: Gentofte/ BUPL

Eva Munck Immertreu

Organisation/virksomhed: Lederforeningen i BUPL

Giite Pagter

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Grete Tarpgaard

Organisation/virksomhed: Fh

Hans-Henrik Grieger

Organisation/virksomhed: Ambios

Helene Kelly

Organisation/virksomhed: Ballerup Kommune, C-HRO

Helle Sørensen

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Henrik Hjortdal

Henrik Würtzenfeld

Organisation/virksomhed: Forhandlingsfaellesskabet.dk

Inge Johannesen

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Jens Henning Ravnsmed

Organisation/virksomhed: Kompetencesekretariatet

John Langford

Organisation/virksomhed: John Langford - Menneske & Organisation

Jonna Vestergaard

Organisation/virksomhed: Gentofte Kommune

Karen Delfs

Organisation/virksomhed: Næstved Kommune

Kell Hartmann

Organisation/virksomhed: Professionshøjskolen Absalon

Kirsten Ernstsen

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Kirsten Kiel

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Knud Bjerregaard Hansen

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Kurt Klaudi

Organisation/virksomhed: SDU, professor

Lars Bøjesen

Organisation/virksomhed: Fremfærd

Lea Block

Organisation/virksomhed: Gentofte Kommune

Lene Hornstrup

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Lise Lundsager

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Louise Bringselius

Organisation/virksomhed: Lunds universitet & Tillitsdelegationen

Mads Carstensen

Organisation/virksomhed: Fagbevægelsens Hovedorganisation

Mads Gammelmark

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Maja Outzen

Organisation/virksomhed: Moderniseringsstyrelsen

Majbrit Berlau

Organisation/virksomhed: Fagbevægelsens Hovedorganisation (FH)

Malene Hansen

Organisation/virksomhed: Næstved Bibliotek og borgerservice

Maria Lützen

Organisation/virksomhed: Gentofte Kommune

Marianne Brogaard

Organisation/virksomhed: Struer Kommune

Forum - for fremtidens offentlige ledelse og styring. Det Samfundsvidenskabelige Fakultet - Øster Farimagsgade 5 - 1353 - København K - 35322626 - andrea.hamann@ifs.ku.dk